Maakleriteenused

Meie ettevõte pakub laia valikut maakleriteenuseid kinnisvara müügi, ostmise ja üürimise abistamiseks. Mõistame, et see on oluline ja keeruline protsess ning meie meeskond on valmis teid igal etapil aitama.

Miks valida Stellmar Ehitus

Kui olete müüja, saate loota meie abile oma kinnisvara müümisel. Kasutame tipptasemel tehnoloogiat teie objekti maksimaalseks turule toomiseks ja potentsiaalsete ostjate kaasamiseks. Meie kogenud spetsialistid hindavad teie vara, aitavad õiguslike küsimustega ning viivad läbirääkimised edukaks tehinguks.

Kui otsite just elamispinda, aitab meie ettevõte kinnisvara ostmise protsessis. Mõistame, et igal kliendil on oma unikaalsed vajadused, ja meie spetsialistid leiavad teile sobivaima lahenduse, võttes arvesse teie eelistusi ja eelarvet. Samuti aitame teid vajaliku õigusliku kontrolli ja tehingu kogu protsessi vältel.

Meie teenused hõlmavad ka kinnisvara üürileandmist. Pakume laia valikut kinnisvara haldamise teenuseid, sealhulgas:

  • Hindamine
  • Turundus
  • Usaldusväärsete üürnike leidmine
  • Lepingute haldamine

Meie ettevõte pakub ka kinnisvarakonsultatsioone, mis võivad aidata teil oluliste otsuste tegemisel. Meie spetsialistid saavad vastata kõigile kinnisvaraga seotud küsimustele, sealhulgas kinnisvara müügi, ostmise või üürimise kohta ning anda teile teavet turutrendide kohta.

Tagame meie teenuste kõrge kvaliteedi ja tõhususe, et aidata teil oma eesmärki kiiresti ja lihtsalt saavutada, olenemata sellest, kas vajate abi kinnisvara müügi, ostmise või üürimisega.

Stellmar
Numbrites

21
Aastat turul
15
Lõpetatud projekti