Kinnisvara ost ja müük

Kui olete otsustanud müüa või osta kinnisvara, on meie ettevõte valmis pakkuma teile professionaalset abi nende küsimuste lahendamisel. Me tegeleme kinnisvara ostmise ja müümisega ning pakume tehingute kaasamise teenuseid.

Miks valida Stellmar Ehitust

Oleme valmis kaaluma teie kinnisvara müügi- või ostupakkumist. Meie ettevõte pakub häid tingimusi oma klientidele ning püüame alati leida parimad tehinguvõimalused kõigile osapooltele.

Tagame, et meie läbiviidavad tehingud toimuvad tagatud tingimuste kohaselt. Teeme koostööd ainult kontrollitud juriidiliste ning füsiliste isikutega ja tagame tehingu täieliku juriidilise vormistamise. Võite olla kindel, et teie tehing on täielikult seadusega kaitstud.

Pakume täielikku valikut kinnisvara ostmise ja müümise teenuseid. Meie kogenud spetsialistid aitavad teil:

  • hinnata kinnisvara turuväärtust
  • leida parima lahenduse
  • läbi viia läbirääkimisi ostja või müüjaga
  • kaasata tehingut kuni selle täieliku lõpuni

Kui soovite müüa kinnisvara, aitame teil ette valmistada dokumente ja pakkumisi, et meelitada ostjat. Kui soovite kinnisvara osta, aitame teil leida parima lahenduse vastavalt teie nõudmistele ja eelarvele. Hoolitseme oma klientide eest ja oleme alati valmis vastu tulema. Meie ettevõte on valmis pakkuma parimaid koostöötingimusi. Tagame kõrge kvaliteediga teenused ja individuaalse lähenemise igale meie kliendile.

Pöördudes meie poole, saate professionaalset abi kinnisvara ostmisel või müümisel ning täielikku tuge tehingu juriidilises vormistamises.

Stellmar
Numbrites

21
Aastat turul
15
Lõpetatud projekti