Erakodude ehitus

Meie ettevõte spetsialiseerub võtmed kätte eramute ehitamisele, kus võtame enda kanda kõik tööd alates projekteerimisest kuni valmis maja üleandmiseni.

Miks valida Stellmar Ehitus

Pakume oma klientidele kvaliteetset ja usaldusväärset teenust, mis võimaldab teil realiseerida kõik oma soovid ja vajadused oma ideaalse kodu ehitamisel. Meie ettevõte tagab projekti täieliku toetuse ja kogu vajaliku dokumentatsiooni esitamise. Me töötame ainult kvalifitseeritud spetsialistidega, kellel on ulatuslik kogemus ehitusvaldkonnas ja kes teavad, kuidas ehitada kvaliteetset ja usaldusväärset kodu. Meie meeskond hoolitseb ka selle eest, et kõiki tehnoloogilisi protsesse ja rangelt ohutusnõudeid järgitakse kodu ehitamisel.

Lisaks sellele pakume oma klientidele laia valikut materjale ja võimalust valida kodu individuaalset disaini. Me arvestame kõigi teie soovidega ja pakume kvaliteetset teenust, mis jättab teid ükskõikseks.

Koostööd tehes meie ettevõttega saate mitmeid eeliseid

  • Valmis maja kokkulepitud tähtaegadel
  • Meie ettevõte tagab kõrge kvaliteedi ja kasutab ainult kvaliteetseid materjale kodu ehitamisel
  • Pakume konkurentsivõimelisi hindu meie teenustele, mis muudab meie ettevõtte klientide jaoks veelgi atraktiivsemaks

Lisaks sellele pakume ka järelgarantiiteenust ja abil. Oleme valmis vastama kõikidele teie küsimustele ja pakkuma kõiki vajalikke konsultatsioone.

Tellides võtmed kätte eramaja ehituse, saate usaldusväärse partneri, kes aitab teil luua oma unistuste kodu.

Stellmar
Numbrites

21
Aastat turul
15
Lõpetatud projekti